مفیدستان:

election انتخابات

امروزه نقش بازاریابی در تمام ابعاد زندگی انسان ها به وضوح مشاهده می شود. هر جا که آمیخته های بازاریابی وجود داشته باشند، شاهد یکی از انواع بازاریابی خواهیم بود. سیاست و در راس آن انتخابات ریاست جمهوری نیز از این قاعده مستثنی نیست. سید علی علیزاده، کارشناس و پژوهشگرِ بازاریابی دیجیتال و مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین در یادداشتی به بررسی نقش دیجیتال مارکتینگ در انتخابات با مطالعه موردی جناب آقای دکتر حسن روحانی پرداخته است، که به بخشی از آن اشاره می کنیم.

علیزاده در این یادداشت فعالیت های سیاسی را درقالب آمیخته های بازاریابی توصیف و شرح داده و با استفاده از مثال هایی از کمپین های انتخاباتی اوباما و مقایسه ی آن با کمپین انتخاباتی آقای روحانی به تشریح ضعف ها و قوت های این کمپین ها در استفاده از تکنیک های بازاریابی دیجیتال پرداخته است.

ارکان بازاریابی سیاسی

بر این اساس در مفهوم سیاسی، واژه محصول بر سه جنبه سیاسی گروه، سیمای رهبر و تعهدات سیاسی مشتمل می گردد. دفاتر احزاب و ستادهای کاندیداها نیز همان مفهوم مکان را دارند. همچنین برخی از گروهها با استفاده از عنصر قیمت سعی در افزایش توان مالی رقابتی و جذب اعضا بیشتر دارند. و در آخر نامزد های انتخاباتی می توانند با استفاده از فن آوریهای اطلاعاتی مدرن، اینترنت و سایر رسانه های جمعی از ارتباطی مستقیم با رأی دهندگان برخوردار شوند و اصل ترویج را محقق سازند.

election روحانی

نقاط ضعف و قوت عملکرد کمپین ها

به نظر علیزاده بهترین فردی که تا کنون توانسته است از دیجیتال مارکتینگ در راستای بازاریابی سیاسی استفاده کند، باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا است. اوباما به درستی ابزارهای تبلیغاتی استفاده کرده تا داستان یا روایت خود را به مردم منتقل کند و در مقابل، تیم انتخاباتی روحانی با ضعف های جدی ای در حوزه های روایت، بازاریابی محتوایی و استفاده از رسانه ها و شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، صفحات فرود و پیگیری با کاستی های جدی ای رو به رو هستند.

شما می توانید این یادداشت را از اینجا مطالعه کنید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

وب برندینگ پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند …بررسی نقش دیجیتال مارکتینگ در انتخابات با مطالعه موردی جناب آقای دکتر حسن روحانیپایگاه اطلاع رسانی صنعت بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید، حذف می شوید شما و شرکت تان از کدام گروه هستید؟ آنها بانک مقالات بازاریابی ایران دانلود رایگان مقاله بازاریابیبانک مقالات بازاریابی در سایت بانک مقالات بازاریابی شما قادر خواهید بود به رایگان نقش شبکه‌های اجتماعی در پیشبرد اهداف انتخاباتیرویدادهای سیاسی سال‌های اخیر از انتخاب باراک اوباما گرفته تا ناآرامی‌های پس از نقش مردان در درمان افسردگی بعد از زایمان خانمها آکاافسردگی بعد از زایمان موضوعی است که گریبان گیر بسیاری از زنان می شود در این حالت همسر دانلود بازی نقش آفرینی بازی در سبک نقش آفرینی که توسط طراحی و در سال شیوه جدید آموزش در شرکت ها چه ویژگی هایی داردیافته‌های جدید چه می‌گویند در سال ۲۰۱۴، ما از ۱۵۰۰ مدیر عالی در سرتاسر دنیا پرسش دانلود کتاب آموزش اصول عکاسی دیجیتالدر کتاب حاضر اصول عکاسی با دوربین های دیجیتال را آموزش داده است به گونه ای که شما با خواص حبوبات ، خواص تنقلات حبوبات و تنقلات در …خواص حبوبات فواید حبوبات خاصیت حبوبات مضرات حبوبات فوائد دارویی حبوبات خواص بلاگ شخصی فواد انصاری – کتابخوانی٫ فروش و بازاریابی…بارها در بین اطرافیان و خانواده شنیده ام که انواع و اقسام ترفندهای مربوط به کاهش نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات نقش بازاریابی دیجیتال در نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات امروزه نقش بازاریابی در نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات چیز دانلود مجله اینترنتی نقش بازاریابی دیجیتال در نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات توسط در اردیبهشت ۱۸ نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات امروزه نقش بازاریابی در تمام ابعاد زندگی انسان ها به نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات مفیدستان نقشبازاریابیدیجیتال نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات امروزه نقش بازاریابی در تمام ابعاد زندگی انسان ها به نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات نقشبازاریابیدیجیتال نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات امروزه نقش بازاریابی در تمام ابعاد زندگی انسان ها نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات اطلاعات جامع و مفید از وب نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات امروزه نقش بازاریابی در نقش دیجیتال مارکتینگ در نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات خبرها نقش بازاریابی دیجیتال در نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات نقش بازاریابی دیجیتال در نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات آلامتو فیدگاه نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات امروزه نقش بازاریابی در تمام ابعاد زندگی انسان ها به نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات – وی طب بهداشت نقش بازاریابی دیجیتال در نقش دیجیتال مارکتینگ در انتخابات با مطالعه موردی جناب

مطلب نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :نقش بازاریابی دیجیتال در انتخابات
http://mofidestan.ir/%d9%86%d9%82%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8%d8%a7%d8%aa/